به منظور رفاه حال شما مشتریان گرامی، در فروشگاه اینترنتی آزاد مارکت، سه روش را جهت پرداخت ایمن هزینه های خرید شما فراهم کرده ایم. از این رو شما عزیزان می‌توانید مطابق با سلیقه و البته محل زندگی خود، یکی از روش های زیر را برای خرید راحت تر از این فروشگاه انتخاب نمایید. امیدواریم که با این کار بتوانیم تجربه ای بی نظیر از خریدهای آنلاین را برایتان رقم بزنیم.

پرداخت آنلاین ( درگاه بانکی)

پس از تکمیل سفارش خود اگر قصد دارید هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت نمایید، مراحل زیر را طی کنید. روی سبد خرید خود کلیک کرده و تمامی مراحل را تا اتصال به درگاه بانکی سپری کنید. سپس با درج مشخصات یکی از کارت های عضو شتاب خود در فیلدهای مربوطه اعم از شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت، تاریخ انقضا و cvv2 برای پرداخت هزینه سفارشتان آماده شوید. در نهایت نیز با دریافت رمز پویا و وارد کردن آن در فیلد مربوطه، گزینه “پرداخت” را انتخاب نمایید و کار را به اتمام برسانید. فراموش نکنید که در پایان، شماره پیگیری سفارش خود را یادداشت نموده و از آن برای رهگیری بسته خود در سایت استفاده کنید.

پرداخت در محل ( ویژه شهر تهران)

استفاده از این روش در حال حاضر تنها در شهر تهران و با پرداخت بیعانه امکان پذیر است. برای این کار شما باید در ابتدا با هماهنگی های لازم، 20 درصد از هزینه سفارش خود را به عنوان بیعانه پرداخت نمایید. سپس سفارش شما نهایی شده و به آدرس محل سکونت شما در تهران ارسال می‌گردد. به هنگام تحویل کالا نیز می‌بایست باقی مبلغ را با دستگاه‏‏‌ های کارت ‌خوان سیار (POS) ارائه شده توسط پیک، پرداخت نموده و سپس سفارش خود را از پیک شرکت دریافت نمایید. لازم به ذکر است در این روش هزینه حمل و نقل بر عهده مشتری خواهد بود.

کارت به کارت

پس از تکمیل سفارش خود در سایت آزاد مارکت می‌توانید از روش دیگری نیز برای پرداخت هزینه آن استفاده نمایید. در این روش شما می‌بایست با هماهنگی های لازم، هزینه سفارش را از طریق شماره کارت زیر، به حساب آزاد مارکت واریز نمایید تا در نهایت موفق به ثبت سفارش خود شوید.

اطلاعات کارت بانکی فروشگاه آزاد مارکت جهت پرداخت هزینه سفارش با روش کارت به کارت:

شماره کارت: 6104337606964342
شماره شبا: IR 230120000000008401369793

به نام آزاد اسماعیل پور – بانک ملت