راهنمای خرید

ماشین لباسشویی ال جی بهتر است یا سامسونگ؟با معایب و مزایای هردو برند آشنا شوید

ماشین لباسشویی یکی از پر مصرف ترین لوازم خانگی است که در هر خانه ای از این وسیله استفاده می شود، برای خرید ماشین لباسشویی باید به دنبال قیمت مناسبی در کنار کیفیت کار آن باشید. ماشین لباسشویی انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها در کیفیت های مختلفی کارکرد دارند. آیا از میان ماشین لباسشویی های موجود در بازار، ماشین لباسشویی ال جی بهتر است یا سامسونگ؟این دو ماشین لباسشویی در بازار رقیب هایی در نوع کارکرد تولید ماشین لباسشویی هستند. برای انتخاب ماشین لباسشویی باید با توجه به نیاز خود به دنبال برند مورد نظر باشید. ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ از جمله برندهایی هستند که بیشتر مشتریان به دنبال آن هستند، برای انتخاب هر کدام از این برندها باید به دنبال بهترین شستشو و بروزترین تکنولوژی در آنها باشیم. با توجه به اینکه شرکت های مختلف به دنبال فناوری جدید و کارکردهای جدیدی برای ماشین لباسشویی های خود می باشند. این دو برند از فاکتورهایی برای تمیز شدن لباس استفاده کرده اند که رضایت مشتریان را جلب کرده اند. در خرید ماشین لباسشویی باید به میزان سر و صدای آن توجه کرد، زیرا هر چه میزان صدا کمتر باشد آلودگی صوتی کمتری در خانه ایجاد می کند.

آنچه در این مطلب خواهید خواند:

 

معایب لباسشویی ال جی

این ماشین لباسشویی دارای قابلیت های بسیاری است که در طرح های مختلف تولید و عرضه می شود. در تولید این ماشین لباسشویی از تکنولوژی های جدید به کار رفته، که شستشو را با کیفیت و سریع انجام می دهد. صدای کمی از این ماشین لباسشویی می شنوید و چندین برنامه شستشویی دارد و در طراحی های بسیار زیبا تولید شده است. برخی از نمونه های این نوع ماشین لباسشویی در خشک کردن لباس ها سر و صدا دارند. به دلیل اینکه در تحریم به سر میبریم خدمات پس از فروش این محصول در ایران متوقف شده و این خدمات به شرکت های داخلی در ایران محول شده است. به همین دلیل اگر برای ماشین لباسشویی شما مشکلی به وجود بیاید خدمات پس از فروش را ندارید و اگر هم توسط شرکت های داخلی انجام می شود رضایت شما را جلب نمی کنند. اینکه ماشین لباسشویی ال جی بهتره یا سامسونگ بستگی به کیفیت کار هر کدام از این برندها دارد.

معایب برخی از مدل های ماشین لباسشویی ال جی شامل سروصدای خشک کن و نداشتن خدمات پس از فروش در ایران است.

قیمت لباسشویی ال جی و سامسونگ

برای اینکه بدانید برای خرید ماشین لباسشویی، ماشین لباسشویی ال جی بهتره یا سامسونگ، باید بدانید هر کدام از این مارک ها مزایا و معایبی دارند که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد. بررسی نوع عملکرد هر کدام از این برندها در قیمت آنها بسیار تاثیر گذار می باشد، در اینجا عملکرد هر برند را توضیح می دهیم تا به توجه به آن متوجه شوید چه مسائلی در قیمت تاثیر گذار هستند. برای اینکه بدانید قیمت ماشین لباسشویی ال جی بهتره یا سامسونگ باید به کارایی هر کدام از این دو برند توجه کنید.

عملکرد شستشوی لباسشویی ال جی

این ماشین لباسشویی برای شستشو از 6 حرکت استفاده می کند که شامل پیچشی و آب کشی، غلتاندن و تاب خوردن و ساییدن است. این ماشین لباسشویی مجهز به تکنولوژی بخار است که کمک بسیاری از نظر بهداشتی برای لباسها می باشد، بخار به جسم لباس رفته و اگر لباس دارای لک عمیق باشد بدون وارد کردن کوچکترین آسیب آن را برطرف می کند. فناوری جدیدی در این ماشین لباسشویی به کار رفته که سرعت آن بیش از بقیه ماسین ها است و در کمترین زمان لباسها شستشو می شود و این زمان موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. این ماشین دارای برنامه های مختلفی برای شستشو است که شما هر لباس با هر نوع جنس و رنگی را می توانید با خیال راحت در آن بشویید.

ماشین لباسشویی ال جی برای شستشو از 6 حرکت استفاده می کند که شامل پیچشی و آب کشی، غلتاندن و تاب خوردن و ساییدن است

عملکرد ماشین لباسشویی سامسونگ

در این ماشین لباسشویی آب به همراه مواد شوینده ترکیب می شود و لباسها را در کیفیت بالا شستشو می دهد، به کار رفتن آب گرم از مزیت های این برند می باشد. در ماشین لباسشویی سامسونگ شما خودتان زمان شستشو را تعیین می کنید و این زمان میزان درصد مصرف انرژی را کاهش می دهد.

مصرف انرژی در قیمت ماشین لباسشویی تاثیر دارد هر چه ماشین از آب و برق کمتری در شستشو استفاده کند هم از نظر کیفیت و هم از لحاظ قیمت متفاوت می باشد. یکی دیگر از عواملی که می تواند در قیمت برند اثر داشته باشد قابلیت اضافه کردن لباس در زمان شستشو می باشد.

بهترین مارک لباسشویی ال جی

این نوع ماشین لباسشوی بسیار در نگه داشتن کیفیت لباسهای شما کمک می کند، این برند در نمونه های مختلفی از 5 کیلویی تا 17 کیلویی تولید می شود. این برند دارای موتورهای بسیار قوی هستند که در طرح و رنگ های مختلفی تولید می شوند. در اینجا چند نمونه از بهترین مارک ماشین لباسشویی ال جی را معرفی می کنیم.

ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-K702NW در ظرفیت 7 کیلوگرم

این ماشین لباسشویی تسمه ندارد و از بی سر و صداترین گیربکس ها برخوردار می باشد، استفاده از این برند حتی در ساعتهای حساس پایانی شب امکان پذیر است. این مدل طراحی بسیار زیبا دارد و از نظر مصرف انرژی بسیار بهینه و کم مصرف می باشد. از ویؤگی های این برند عبارتند از:

  • دیگ این ماشین در ظرفیت 7 کیلوگرم می باشد.
  • 1200 دور موتور آن است
  • دارای صفحه نمایش می باشد.
  • شستشوی سریع و یکدست دارد و در آبکشی صرفه جویی کامل می شود.

معایب لباسشویی ال جی 2022

این نوع ماشین لباسشویی ها که در سال 2022 تولید شده اند از تمامی فناوری های بروز دنیا در تولید آن به کار رفته است. سعی شده همه عیب هایی که در ماشین های دیگر داشته است مانند سر و صدا و میزان لرزش در این ماشین ها کاسته شود. در ماشین های لباس شویی 2022 ال جی سعی شده قابلیت های زیادی برای مصرف انرژی و شستشوی با کیفیت به کار رود. به دلیل به کار رفتن فناوری های جدید و با کیفیت و همچنین گارانتی زیاد قیمت این ماشین لباسشویی ها بیشتر است. شاید در ذهن خود بگویید ماشین لباسشویی ال جی بهتره یا سامسونگ؟ شما با مقایسه مزایای هر کدام پی به این مسئله میبرید.

ماشین لباسشویی سامسونگ خوبه؟

این ماشین لباسشویی یکی از برندهای مطرح در دنیا می باشد که از نظر کیفیت تولید بسیار بالایی دارد. در این نوع ماشین لباسشویی فناوری اکوبابل به کار رفته موجب شده میزان استفاده از مواد شوینده کمتر شود. برای شستشو با این برند از نظر سرعت و کیفیت در شستن هیچ مشکلی ندارید زیرا از جدیدترین متودهای روز در طراحی و ساخت آن به کار رفته است. از جت هایی برای پاشیدن مواد شوینده و آب گرم استفاده شده که لباس ها را بسیار تمیز می کند. میزان انرژی که در این ماشین لباسشویی به کار می رود بسیار کمتر از بقیه ماشین لباسشویی ها است. برای اینکه بدانید ماشین لباسشویی ال جی بهتره یا سامسونگ باید همه قابلیت های این دو برند را با هم مقایسه کنید و با توجه به کارکرد هر کدام یکی از این دو برند را انتخاب نمایید.

در ماشین لباسشویی سامسونگ فناوری اکوبابل به کار رفته موجب شده میزان استفاده از مواد شوینده کمتر شود

کیفیت لباسشویی ال جی

در این ماشین لباسشویی قطعات به کار رفته بسیار عالی است و در حین کار ماشین صدایی بسیار کم دارد و هیچگونه لرزشی در آن دیده نمی شود. این ماشین لباسشویی در طراحی بسیار زیبا تولید شده و هر کسی با هر سلیقه و هر نوع رنگی که بخواهید می تواند در مدل های مختلف ماشین لباسشویی خود  را انتخاب کند. این محصول رقیب های بسیاری در سطح دنیا دارد و همواره هر ساله محصو.لات جدید با بهترین کیفیت ها به بازار ارائه می دهد. برای تولید این ماشین لباسشویی از متریال های بسیار با کیفیت استفاده شده تا ماشین لباسشویی نمونه ای به بازار عرضه کنند و مشتریان رضایت کامل داشته باشند.

ماشین لباسشویی ال جی بدون تسمه

این شرکت ماشین هایی با حذف تسمه کارایی این نوع ماشین لباسشویی ها را بیشتر کرده است. نداشتن تسمه در این نوع ماشین ها باعث نداشتن لرزش و همچنین سر و صدا در حین کار موتور می باشد. موتورهایی که دارای تسمه نباشند از قطر بیشتری در سیم پیچی آنها به کار رفته که در جریان برق کمتر مشکل به وجود می آید. در این نوع ماشین لباسشویی مصرف انرژی کمتر است و برنامه های متنوعی برای شستشو لباس ها دارد. گارانتی 10 ساله برای این ماشین ها تعبیه شده که بخاطر مطمئن بودن از کیفیت محصول شرکت ال جی می باشد. یکی از عیب هایی که این ماشین لباسشویی ها دارند این است که قیمت زیادی دارند و اگر دچار خرابی شوند هزینه تعمیر بالایی دارند.

شرکت ال جی با حذف تسمه کارایی این نوع ماشین لباسشویی ها را بیشتر کرده است

ماشین لباسشویی ال جی تسمه ای

این نوع ماشین ها دارای سیستم بسیار ساده ای هستند که در زمان خرابی به راحتی تعمیر می شوند. مشکل چندانی در زمان بالانس این نوع ماشین لباسشویی وجود ندارد و از مزیت های این ماشین هزینه خرید کمتر آن نسبت به بدون تسمه می باشد. در این ماشین لباسشویی ها سرو صدا و لرزش و مصرف انرژی بالا وجود ندارد و طول عمر بالایی نسبت به بقیه ماشین لباسشویی ها دارد. اگر این نوع ماشین لباسشویی خراب شود از نظر هزینه تعمیرات آن کمتر است.

از معایب این ماشین لباسشویی این است که در زمان خشک کردن لباس لرزش زیادی دارد. برای اینکه این عیب برطرف شود از موتور دایرکت استفاده می شود البته استفاده از این قطعه باعث قیمت بیشتر این نوع ماشین لباسشویی ها می شود. مزیت سریع عمل کردن برای شستشو لباس باعث می شود مصرف انرژی هم افزایش پیدا کند.

حال این سوال نیز پیش می آید: ماشین های لباسشویی چقدر عمر می کنند؟

وقتی نوبت به ارتقای ماشین لباسشویی قدیمی و خراب می رسد، عوامل مختلفی می توانند بر خرید بعدی شما تأثیر بگذارند. قیمت، اعتماد به برند، بررسی ها، مشخصات فنی و عملکردها. همه عواملی هستند که ممکن است بر انتخاب شما تأثیر بگذارند. اما شاید یکی از مهمترین چیزهایی که هر کسی از ماشین لباسشویی می خواهد، طول عمر باشد.

از آنجایی که ماشین لباسشویی سرمایه ای شبیه به یک تلویزیون، لپ تاپ یا ماشین ظرفشویی جدید است، مهم است که بیشترین سود ممکن را از این سرمایه گذاری داشته باشید.
تحقیقات مصرف‌کننده توسط موسسه WRAP (برنامه اقدام پسماند و منابع) نشان داد که انتظار داریم ماشین‌های لباسشویی کاملاً جدید قبل از نیاز به تعویض و یا تعمیر شش سال عمر کنند.
همچنین، ممکن است افرادی را بشناسید که 10، 20 یا حتی 30 سال است که ماشین لباسشویی خود را دارند. که البته به فاکتور هایی مانند میزان استفاده، نگهداری، صدمه در جابه جایی، نقل مکان و عوامل دیگر وابسته است و به بررسی تخصصی تر نیاز می باشد.

سخن پایانی

برای خرید ماشین لباسشویی باید به برند آن توجه کرد زیرا هر برند دارای ویژگی های خاص خود می باشد. قیمت هر برندی بستگی به خدماتی است که انجام می دهد و همچنین میزان گارانتی که شرکت برای آن برند قرار داده است. شما با توجه به کیفیت و کارکرد هر برند می توانید در انواع مختلف و طرح های متنوعی ماشین لباسشویی خود را از فروشگاه اینترنتی آزادمارکت انتخاب کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.