فروشگاه اینترنتی آزاد مارکت بر اساس مجموعه قوانین جمهوری اسلامی ایران، جرایم اینترنتی و قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند. از این رو متعهد است که شرایط لازم را برای ثبت سفارش و خرید آسان مشتریان خود فراهم کند و در راستای حفظ حریم خصوصی این عزیزان بکوشد.

شایان ذکر است کلیه اطلاعات شخصی کاربران در سایت، به جز برای مراجع قانونی ذیصلاح که در قانون به صراحت به آنها اشاره شده باشد، کاملاً محرمانه و محفوظ است. از این رو در چنین شرایطی، هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت از طرف آزاد مارکت برای کاربر وجود نخواهد داشت و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

نام‌ نویسی و ثبت اطلاعات شخصی در سایت:

آزاد مارکت به منظور ثبت سفارش و راحتی مشتریان برای دسترسی به اطلاعات خرید و پیگیری آنها، به هر مشتری یک پنل کاربری شخصی اختصاص داده است. از این رو خواهشمندیم مشتریان محترم به هنگام ورود به سایت با ثبت ایمیل و شماره تماس خود، برای ثبت نام در آزاد مارکت اقدام نمایند. گفتنی است محصولات خریداری شده از طریق سبد خرید و اطلاعاتی که کاربر به هنگام ثبت نام در سایت درج کرده است، برای او ارسال خواهد شد.

حفظ و نگهداری از گذرواژه در دایره حریم خصوصی کاربر:

حفظ و نگهداری از گذرواژه و نام کاربری بر عهده کاربران است. از این رو خواهشمندیم به منظور جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش نکنید. ( در صورتی که به هنگام ورود به سایت با مشکل مواجه شدید یا گذرواژه خود را فراموش کردید، می‌توانید با وارد کردن ایمیل، نام کاربری و یا شماره همراهتان، گذرواژه خود را بازیابی کنید.)

ثبت نظرات و پرسش درباره محصولات:

– کاربران محترم برای ثبت نظر در خصوص محصول خریداری شده یا پرسش در مورد کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی آزاد مارکت حتماً باید از نام کاربری و ایمیل خود استفاده نمایند. شایان ذکر است آزاد مارکت می‌تواند در راستای رعایت قوانین سایت، سوال یا نظرات دریافتی را ویرایش نماید.

– اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آزاد مارکت می‌تواند از اطلاعات ثبت ‌شده در سایت برای پیگیری قانونی استفاده نماید. همچنین آزاد مارکت تمامی تلاش ها برای نفوذ یا تخریب سایت را مورد پیگیری قرار داده و در صورت لزوم برای بررسی این موارد، از طریق مراجع قانونی ذیصلاح اقدام می‌نماید.

در پایان یادآور می‌شویم تمامی موارد مذکور در جهت حفظ حریم خصوصی و حقوق کاربران در سایت آزاد مارکت اعمال شده‌ است تا کاربران با اطمینان و آسودگی خاطر بیشتری از خدمات این مجموعه استفاده نمایند. همچنین امیدواریم که بتوانیم رضایت شما عزیزان را در تمامی مراحل انتخاب، خرید و پس از فروش جلب نماییم و تجربه ای خوش از خرید آنلاین را برایتان رقم بزنیم.